Drahý kámen Safír

Umožňuje soustředění, zklidňuje mysl a zbavuje ji nežádoucích myšlenek i duševního napětí.
Safír vnáší do mysli klid a jistotu, čímž uvádí do souladu tělesnou, rozumovou a duchovní rovinu a současně udržuje rovnováhu uvnitř těla.
Tento krystal potlačuje depresi a duchovní zmatek.
Podporuje soustředění.
Přináší prosperitu a přitahuje ke svému majiteli dary každého druhu.
Položený na krku odstraňuje zklamání a napomáhá vyjádření vlastního já.

Léčebné využití:

Snižuje teplotu, vysoký krevní tlak, čistí krev, utišuje bolesti a krvácení.
Pokud ho položíme na čakru srdce a hrdla, zmírňuje astma, v čakře čela zabraňuje závratím, nevolnost, nadměrnému pocení.
Při krvácení, nádorových a vředových onemocněních přikládáme vyčištěn kámen přímo na postižená místa.
Jeho modrá barva pozitivně ovlivňuje při nespavosti.
Safír uklidňuje příliš aktivní tělesný systém a reguluje činnost žláz.
Blahodárně působí na oči, odstraňuje nečistoty a stres.
Léčí krevní poruchy a potlačuje nadměrné krvácení, posiluje cévy a zvyšuje jejich pružnost.

Dotýkejte se jím těla. Safír můžete nosit na prstě nebo jej položit na libovolnou část těla podle potřeby.

Černý safír přináší ochranu a jasné zacílení vaší pouti. Ztělesňuje důvěru majitele ve své schopnosti. Kámen zvyšuje perspektivy v práci a pomáhá udržet si zaměstnání.

Modrý safír je hledačem duchovní pravdy. Tradičně se spojuje s láskou a neposkvrněností. Jedná se o mimořádně účinný kámen, když jde o léčení Země a čaker. Tento klidný kámen pomáhá setrvat na vlastní duchovní cestě. Používá se při šamanských obřadech na přetavování negativní energie. Otevírá prostor k léčení krční čakry a štítné žlázy. Usnadňuje sebevyjádření a vyslovení vlastní pravdy.

Zelený safír zlepšuje zrak (vnitřní i vnější) a pomáhá vyvolávat vzpomínky na sny. Podporuje činnost srdeční čakry, přináší věrnost a rozvíjí integritu osobnosti. Tento krystal zvyšuje schopnost soucitu a pochopení pro slabost stejně jako pro jedinečné vlastnosti ostatních. Odměňuje víru a úctu prokáží víře jiných lidí.

Růžový safír f Unguja jako magnet, který vám do života dokáže přitáhnout vše, co potřebujete k dalšímu vývoji. Jedná se o rychle účinkující kámen, který vás naučí ovládat své city. Umí odstranit zablokování emocí a využít energie, které předtím prošly změnou.

Fialový safír odstraňuje z čaker negativní energie. Současně podněcuje činnost třetího oka, aby dokázalo přijímat informace potřebné pro další růst. Tento kámen učí odpovědnosti za vlastní myšlenky a pocity. Léčí mozkové poruchy včetně dyslexie.

Hvězdný safír má v hloubce ukrytou hmotu ve tvaru pěticípé hvězdy. Jedná se o vzácný safír, který vás zavede do svých hlubin a otevře vaši intuici. Vnáší do mysli soustředění a pomáhá při předvídání budoucího chování jiných lidí. Soudí se o něm, že udržuje spojení s mimozemskými bytostmi.

Bílý safír se vyznačuje mimořádně čistou energií. Otevírá korunní čakru a přináší duchovní vědomí, které je schopné obsáhnout obrovský prostor. Uvolňuje cestu k vesmírné moudrosti. Jedná se o kámen nabízející mimořádně silnou ochranu před všemi překážkami, které leží na vaší duchovní pouti. Pomáhá v přístupu k vašemu potenciálu a smyslu života.

Žlutý safír přitahuje do domu bohatství. Dá se položit na pokladnu, čímž se zajistí rostoucí prosperita a výdělek. Když ho nosíte u sebe, měl by se dotýkat těla. Podněcuje sílu rozumu a zvyšuje celkové soustředění na širší obraz věcí kolem nás. V podobě elixíru odstraňuje z těla jedovaté látky.

Všechny uvedené texty mají výhradně informativní charakter a slouží k obecně popisným a vzdělávacím potřebám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post

Drahý kámen Unakit

Podporuje trpělivost, dodává sebejistotu, přesvědčivost. Pomáhá nám znovu získat kontrolu nad situací a tak podporuje obnovu, harmonii, vyváženost a léčení. Protože kombinuje růžovou (ženskou) a zelenou (mužskou) barvu, připisuje se

Rozdělení drahých kamenů

I v námi nabízených špercích najdete několik druhů drahých kamenů a sladkovodní perly: Achát – posiluje prý lásku mezi rodiči a dítětem. Achát navíc léčí emoce a upravuje emocionální výkyvy

Magická moc drahých kamenů

Určitě budete souhlasit s tvrzením, že je příroda mocná čarodějka. Stačí se rozhlédnout kolem sebe. Jen v diamantech se ukrývá tolik síly a krásy. A kouzlo samotné čarodějky Přírody v