Léčivé barevné kameny

Barevné kameny nejsou pro mnohé z nás obyčejným šperkem. Při volbě barevného kamene byste se měli zaměřit hned na několik aspektů. Na jeho tvar, druh i barvu. Každý kámen má jiné poslání a některým kamenem je přisuzována až magická moc. Ani naši předkové sílu drahých kamenů nepodceňovali, jejich jednotlivé barvy i širokou škálu odstínů používali na ovlivnění psychiky, posílení imunity i jako prevenci proti chorobám.

Za kámen, který je silným magnetem na lásku, je považován růženín, často také nazývaný jako „kámen lásky“. Právě růžová barva je velmi často s láskou a něhou spojena. Čekáte na svou pravou lásku? Zvolte šperk v podobě náramku z růženínu nebo si na krk pověste přívěsek z růženínu ve tvaru srdíčka. Ten pravý se jistě brzy objeví.
Jaký kámen zvolit při nemoci?

S bílou barvou se setkáte v nemocnicích, je totiž barvou čistoty a zbavuje tělo jedů. Bílý kámen je proto vhodným kamenem tam, kde se můžete setkat s infekcí. V případě, že máte doma někoho s nakažlivou chorobou, noste bílou barvu oblečení doplněnou bílým diamantem , achátem, křemenem nebo zirkonem.

Oblečení červené barvy a také kombinace červené a fialové společně s červeným granátem, achátem a jantarem je doporučeno ve chvíli, kdy se potřebujete zbavit přebytečných tuků. Červená barva oblečení a červené kameny také pozitivně ovlivňují nahromaděné negativní emoce.
Barva studentů

Barva, která vám zlepší náladu a podporuje paměť? Ideální je žluté oblečení v kombinaci se žlutým kamenem, například topasem nebo citrínem. Žlutá je barvou intelektu, takže v období zkoušek vsaďte právě na žlutou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post

Rozdělení drahých kamenů

I v námi nabízených špercích najdete několik druhů drahých kamenů a sladkovodní perly: Achát – posiluje prý lásku mezi rodiči a dítětem. Achát navíc léčí emoce a upravuje emocionální výkyvy

Drahý kámen Unakit

Podporuje trpělivost, dodává sebejistotu, přesvědčivost. Pomáhá nám znovu získat kontrolu nad situací a tak podporuje obnovu, harmonii, vyváženost a léčení. Protože kombinuje růžovou (ženskou) a zelenou (mužskou) barvu, připisuje se

Magická síla křišťálu

Lidé už odpradávna věřili v sílu drahých kamenů a krystalů. Starobylého Aztékové věřili v jejich léčivou sílu a přikládali kameny na těla nemocné. A jakási skrytá energie pomáhala nemocným uzdravit