Magická síla křišťálu

Lidé už odpradávna věřili v sílu drahých kamenů a krystalů. Starobylého Aztékové věřili v jejich léčivou sílu a přikládali kameny na těla nemocné.

A jakási skrytá energie pomáhala nemocným uzdravit se. Sofistikovanější využívala sílu kamenů i tradiční čínská medicína. S podobným trendem se setkáváme i ve starověké Evropě, kde se drahokami a krystaly stali ozdobami panovníků. Své místo si našli na koruně, žezle, jablíčku či na ošacení. I v tomto případě provázela panovníků jakási tajemná síla z krystalů.

Dnes již víme, že minerály mají pozitivní vliv na zdraví a vědomí člověka. S největší pravděpodobností dokáží krystaly oscilovat a pohlcovat elektromagnetickým energii. Tu následně navrátí oslabenému organismu. Kameny se využívají například při léčbě alergií, dýchacích problémů či tělesné vyčerpanosti. Odborníci doporučují, abyste krystaly ukládali na postižená místa či na energetické bodové místa na těle – tzv. čakry. Po čase stačí krystal omýt pod proudem tekoucí vody a nechat „nabít“ na slunci, kde si krystal převezme energii a přetransformuje ji na svou léčivou moc.

Uplatnění krystalů a minerálů je různorodé. Dnes se setkáváme s přítomností minerálů během relaxační masáž, do povědomí se dostává nošení kryštálovových náhrdelníků a rádi pijeme minerální vody během horkých letních dnů.

Mnoho lidí věří iv magickou sílu krystalů podle znamení horoskopu. Tak, jak lidé narození v různých znameních jsou odlišní, totéž platí io pozitivním vlivu krystalů. Každé ze znamení horoskopu má svůj specifický seznam Dahých kamenů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Related Post

Rozdělení drahých kamenů

I v námi nabízených špercích najdete několik druhů drahých kamenů a sladkovodní perly: Achát – posiluje prý lásku mezi rodiči a dítětem. Achát navíc léčí emoce a upravuje emocionální výkyvy

Magická moc drahých kamenů

Určitě budete souhlasit s tvrzením, že je příroda mocná čarodějka. Stačí se rozhlédnout kolem sebe. Jen v diamantech se ukrývá tolik síly a krásy. A kouzlo samotné čarodějky Přírody v

Léčivé barevné kameny

Barevné kameny nejsou pro mnohé z nás obyčejným šperkem. Při volbě barevného kamene byste se měli zaměřit hned na několik aspektů. Na jeho tvar, druh i barvu. Každý kámen má