Těhotenská halenka Regata melange blouse (b1179b) Zobrazit větší

Těhotenská halenka Regata melange blouse (b1179b)

Nový produkt

Proužky si každý nejčastěji spojí s námořnickým stylem, ovšem vypadají skvěle nejen během léta! Během chladnějších dnů zpestří Váš šatník a vypadají skvěle ve sportovní stylizaci s riflemi. Těhotenská halenka Regata je ušitá z velmi měkkého, příjemného na dotek materiálu, aby bylo zaručeno maximální pohodlí během nošení. Tmavě modré stažení dodávají zajímavý vzhled a zaručují příjemné teplo. Těhotenská halenka je vhodná pro kojící maminky – našité na úrovni poprsí zipy umožňují rychlé a diskrétní kojení dokonce i na veřejném místě. Materiál: bavlna 50%, viskóza 44%, elastan 6%

Více informací

Více informací

Proužky si každý nejčastěji spojí s námořnickým stylem, ovšem vypadají skvěle nejen během léta! Během chladnějších dnů zpestří Váš šatník a vypadají skvěle ve sportovní stylizaci s riflemi. Těhotenská halenka Regata je ušitá z velmi měkkého, příjemného na dotek materiálu, aby bylo zaručeno maximální pohodlí během nošení. Tmavě modré stažení dodávají zajímavý vzhled a zaručují příjemné teplo.
Těhotenská halenka je vhodná pro kojící maminky – našité na úrovni poprsí zipy umožňují rychlé a diskrétní kojení dokonce i na veřejném místě.
Materiál: bavlna 50%, viskóza 44%, elastan 6%

30 dalších produktů ve stejné kategorii: